Fields for sale in Emba (Paphos)

Sort by
Residential field for sale in Paphos
Residential field
€230,000plus VAT
  • 2,054 m²
Emba, Paphos
Presented by Blue Sky Properties
Residential field for sale in Paphos
Residential field
€170,000€195,000 -13%
  • 605 m²
Emba, Paphos
Presented by Blue Sky Properties
Residential field for sale in Paphos
Residential field
€600,000plus VAT
  • 2,713 m²
Emba, Paphos
Presented by Blue Sky Properties