Cyprus Properties
Cyprus Properties

Cyprus Properties

Head Office
4.4 65 Αξιολογήσεις

8 αποτελέσματα

Ταξινόμηση
Οικιστικό οικόπεδο προς πώληση - Λευκωσία
Οικιστικό οικόπεδο
€490,000
  • 674 τ.μ
Στρόβολος, Λευκωσία
Παρουσιάστηκε από Cyprus Properties
Εμπορικό οικόπεδο προς πώληση - Λάρνακα
Εμπορικό οικόπεδο
€500,000συν ΦΠΑ
  • 501 τ.μ
Λάρνακα (Πόλη), Λάρνακα
Παρουσιάστηκε από Cyprus Properties
Οικιστικό οικόπεδο προς πώληση - Πάφος
Οικιστικό οικόπεδο
€300,000συν ΦΠΑ
  • 675 τ.μ
Γεροσκήπου, Πάφος
Παρουσιάστηκε από Cyprus Properties
Οικιστικό αγροτεμάχιο προς πώληση - Λευκωσία
Οικιστικό αγροτεμάχιο
€6,500,000
  • 25,744 τ.μ
Στρόβολος, Λευκωσία
Παρουσιάστηκε από Cyprus Properties
Οικιστικό αγροτεμάχιο προς πώληση - Λευκωσία
Οικιστικό αγροτεμάχιο
€85,000€98,000 -13% συν ΦΠΑ
  • 1,516 τ.μ
Σιά, Λευκωσία
Παρουσιάστηκε από Cyprus Properties
Οικιστικό οικόπεδο προς πώληση - Λευκωσία
Οικιστικό οικόπεδο
€180,000
  • 570 τ.μ
Λακατάμεια, Λευκωσία
Παρουσιάστηκε από Cyprus Properties
Οικιστικό οικόπεδο προς πώληση - Λευκωσία
Οικιστικό οικόπεδο
€570,000συν ΦΠΑ
  • 828 τ.μ
Στρόβολος, Λευκωσία
Παρουσιάστηκε από Cyprus Properties
Οικιστικό αγροτεμάχιο προς πώληση - Λάρνακα
Οικιστικό αγροτεμάχιο
€87,000
  • 2,342 τ.μ
Αγγλισίδες, Λάρνακα
Παρουσιάστηκε από Cyprus Properties

Through the cooperation of KKAM Estate Agents and AXIA Real Estate, Cyprus Properties was established in 2021.

KKAM Estate Agents was established by Costas Mamas in 1980. The company has built up a solid reputation amongst Cypriot and international real estate investors, proving to be one the most trustful real estate companies in Cyprus.

AXIA Real Estate is made up of a team of property valuers and estate agents whose objective is to achieve the maximum possible potential from the properties they represent through their combined experience and knowledge.

As a team our united goal is to be able to put forward the right property, at the right price and in the right location, providing customers with sales support, advice, and assurance before and after transactions are completed.

  • Αριθμός Εγγραφής: 841
  • Αριθμός Άδειας: 387/E